7. edycja konkursu „Głębia spojrzenia"

Właśnie wystartowała siódma edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia. Zapraszamy do udziału wszystkich studentów którzy są doskonałymi obserwatorami świata, a robienie zdjęć to ich pasja. Jedynym warunkiem jest niezajmowanie się fotografią zawodowo.

Jak zwykle można wybrać jedną z trzech kategorii:

• postacie w migawce–human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki,
  • dzieła codzienności–fotofelieton: wycinek rzeczywistości,
  • historie prawdziwe–mały fotoreportaż (3 fotografie).

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody takie jak: kursy fotograficzne prowadzone przez Krakowskie Szkoły Artystyczne, vouchery o łącznej wartości 400zł od Ostrowski - Fotografia Cyfrowa, warsztaty za pół ceny od Studia Huśtawka, semestralny kurs od Kursy Fotografii Artystycznej i inne nagrody rzeczowe np. książki i albumy. Przewidziana jest także nagroda Grand Prix w postaci szkolenia o wartości ponad 2500 zł od warsztaty-fotograficzne.org.

Prace konkursowe oraz wypełnioną przez uczestnika Kartę Zgłoszeniową  należy przesłać do 15 kwietnia pocztą elektroniczną na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl.
Pełny regulamin konkursu znajdziecie również na stronie Głębia Spojrzenia  i na Facebooku.

Opracowała: Marija Strancevska
Źródło: Materiały organizatorów.