Jubileuszowa edycja Plebiscytu Mediatory

Ogłoszone zostały nominacje do 10. jubileuszowej edycji Plebiscytu Mediatory. Wśród nich znaleźli się dziennikarze i ludzie mediów, autorzy innowacyjnych projektów: Miasta Archipelag czy #dziejesięnażywo; reportaży telewizyjnych i publikacji książkowych, poruszających tematy społeczne, gospodarcze, polityczne i kulturalne;  prowadzący audycje radiowe: m.in Paweł Drozd i Patrycja Wanat oraz liczne materiały prasowe, które wyszły spod pióra m.in. Justyny Kopińskiej, Michała Krzymowskiego i Wojciecha Cieśli czy Sławomira Mizerskiego. Dziesiąta lista nominacyjna to także debiut nominacji dla dziennikarza Polskiej Agencji Prasowej. W tym roku studenci postanowili wyróżnić Jakuba Krupę, który za swoje rzetelne relacje z Wielkiej Brytanii ma szansę na statuetkę w kategorii TORpeda.

W nabliższych tygodniach ponad 10 tysięcy studentów dziennikarstwa wybierać będzie najlepszych dziewięciu dziennikarzy. Finał gali odbędzie się w tym roku 3 grudnia.

Pełną listę nominowanych znaleźć można na stronie Mediatorów.

Źródło: Mediatory.pl

Data opublikowania: 05.10.2016